Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolákban fogadnak el...

Milyen iskolákban fogadnak el teljes matematikai felmentést?

Figyelt kérdés
Sajnos szenvedés számomra a matek hiába jártam tanárhoz , folyton kaptam a karókat , megkaptam a felmentést , de fogalmam sincs hogy milyen iskolákban fogadják ezt el , előre is köszönöm a válaszokat !

2015. nov. 9. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Diszkalkuliát állapítottak meg?
2015. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , és teljes felmentést kaptam , érettségin is más tantárgyat választhatok , csak sajnos sok helyre telefonáltunk már és sehol sem fogadják el , gimnáziumoknál próbálkoztunk nagyrészt , mivel 17 vagyok mindenki esti iskolát javasolt , de szeretném ha nekem is meglennének azok a bizonyos középsulis évek , szalagavatóval meg mindennel !
2015. nov. 9. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szakértői bizottság határozatát kötelező elfogadni egy iskola.
2015. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kötelesek elfogadni, nem szándék kérdése. De te 17 évesen mennél 9.-be? Mert akkor talán azért nem vesznek fel. Valamivel csak megindokolják, és az nem lehet a diszkalkulia!
2015. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem 9.be mennék :)

Nyelvi osztály jártam és úgy vagyok 10.es :)

2015. nov. 9. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
És ahova jársz, az miért nem jó?
2015. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kötelesek elfogadni (kivéve persze mondjuk egy matek tagozaton, de nyilván nem oda jelentkezel). Ha nem teszik, verd az asztalt.
2015. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!