Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolónak vagy egészségügyi...

Ápolónak vagy egészségügyi asszisztensnek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Melyik a keresettebb? Nézegettem álláshirdetéseket kíváncsiságból, azért keresik mindkettőt. Mindkettőre lehet szakosodni. Szerintetek melyiket érdemes? Mert nem tudom eldönteni.

2015. nov. 19. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem fizetik meg őket, nézz híradót
2015. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de engem ez érdekel, más se fizetnek meg, akkor meg?
2015. nov. 19. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ápolókat jobban keresik, ebben biztos vagyok.
2015. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi. Tapasztaltad is? Ebben jártas vagy?
2015. nov. 19. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Most épp egészségügyi asszisztensnek tanulok. A tanáraim is megmondták hogy ennyi asszisztensre nincs szükség, mint amennyit képeznek (az más kérdés h nem fog tudni mindenki levizsgázni, elég gáz emberek is vannak azért). Ápolóból pedig folyamatos hiány van Magyarországon és külföldöb is. De ezt ne úgy értsd h asszisztensként nem lehet elhelyezkedni, csupán kevésbé keresett szakma.
2015. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na meg szoktam álláshirdetéseket nézegetni a kórházak oldalain is, nagyon sok helyen ápolókat keresnek.
2015. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi szépen. Akkor ápolónak tanulok.

Jöhetnek még kommentek, érdekelne minél több tapasztalat erről.

2015. nov. 20. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

csak akk tanulj ilyen szakmát, ha utána ki akarsz menni külföldre!

egyébként Mo-n bármelyikkel el tudsz helyezkedni, mert minden egészségügyi dolgozóból hiány van, az már más kérdés, h a beledet is kidolgoztatják és sok-sok éves tapasztalattal se fogják megfizetni a munkád

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem a Dekra Akadémiára, behívtak interjúra, csak az a baj hogy ha sikerül akkor költözködnöm kell. Három éves a képzés, majd ki lehet menni Németországba.
2015. nov. 22. 09:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2018. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!