Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kettes, hármas tanuló a felső...

Dev5 kérdése:

Kettes, hármas tanuló a felső oktatásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kettes tanuló vagyok nagyon rég óta, körülbelül semennyi tanulással, és most fogok érettségizni egy szakközépben. Gépésznek tanulok, de körülbelül egy éve felmerült bennem, hogy nem ezt szeretném csinálni a jövőben. Szerintetek egy vékony, kettes gyereknek lenne esélye bejutni, egy rendészetire? Nem úgy gondolom, hogy tanulás nélkül szeretném megcsinálni ezeket a dolgokat, de nem szeretnék egy gyári munkás lenni. Előre is köszönöm a negatív, és pozitív válaszokat!



2015. nov. 19. 21:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Már előre félek a válaszoktól, mert véletlen külön írtam a felsőoktatás szót!
2015. nov. 19. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
legfeljebb csak fizetősre, de még arra se biztos. Sajnos ezt elcseszted
2015. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De van olyan lehetőség is, hogy az érettségi jobban beleszámítson a pontokba, nem?
2015. nov. 19. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
És hogy szándékozod megírni az érettségit ha eddig lósz.rt se tanultál?
2015. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Több, mint félévem van, hogy megtanuljam a tételeket, és ez nem teljesen igaz, hogy semmit nem tanultam...
2015. nov. 19. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
nehéz dolgod lesz az biztos
2015. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argloss ***** válasza:
Ha tanulás nélkül csak ennyit sikerült teljesítened, akkor nem lesz egyszerű. Bár az érettségi nem olyan nagy dolog, szóval ennyi idő alatt bőven fel tud készülni egy ember, ha tényleg komolyan gondolja a dolgot.
2015. nov. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!