Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sűrgős! Van Debrecenben olyan...

Ria10 kérdése:

Sűrgős! Van Debrecenben olyan középiskola ahil fel lehet venni a koreai nyelvet?!?

Figyelt kérdés
Januárban közpónti felmérőt írok aztán februárban kezdődik a felvételi időszak és még nincs meg a három iskola csak kettő. Gondoltam az Adiba az angol szakot de akkor már el kellet volna kezdenem felkészítőre járnom szóval ez elúszott. Mivel szeretem a koreai kultúrát meg mindent ami vele kapcsolatod és már úgyis tudok koreaiul egy nagyon picit így gondoltam be adnék egy iskolát ahol lehet koreait nyelvet tanulni csak nem tudom,hogy Debrecenben van e egyáltalán ilyen iskola és ha van akkor melyik az . Lehetőleg gimi! Előre is köszönöm az ÉRTELMES válszokat! És légyszii sürgős!!

2015. nov. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos koreai nyelvtanítású gimi Magyarországon, Debrecenben meg pláne nem :(

Szerintem ne add fel az Adyt, írd be, max. ha rossz lesz a szóbeli, akkor felvesznek máshova :)


Melyikeket jelölöd meg?

2015. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyam vagy Budapesten az ELTE-n, de az már egyetem. Esetleg magántanár? Nekem tesóm ilyen szakra jár, szívesen adok pár infót, ha érdekel :) Egyébként debreceniek vagyunk :)
2015. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy tudom, a Bethlenben van kínai, tudom, nem teljesen ugyan az :)
2015. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!