Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kölcsey gimnáziumban néztem...

A Kölcsey gimnáziumban néztem a kéttanyelvű (? ) francia szakot, viszont félek, hogy mi van akkor ha nem tanulok meg annyira franciául, hogy tudjak úgy tanulni. Van valaki aki esetleg ilyenbe jár? Mennyire lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem tuti meg fogsz úgy tanulni franciául, hogy tudjál jövőre tanulni a nyelven :) Heti 20 (vagy mennyi) francia órával elég nehéz nem megtanulni. Ha meg valami nem megy, a tanárok nagyon segítőkészek, szóval ha nagyon rosszul megy, van korrepetálás. De ha jó a nyelvérzéked, nem lesz gond :)

Nem járok oda, de járnak oda ismerőseim, anno voltam nyílt napon is nagyon tetszett! Csak végül másik suliba mentem.

2015. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Három hónapja járok erre a szakra.. Nos, először én is féltem, mi lesz ha... De most, hogy benne vagyok,tudom, hogy ez csak hozzáállás kérdése. A tanárok is megmondták az elején: ha Te nem tanulod meg, Ők hiába tanítják meg, magyarázzák el, akkor úgysem fog menni. Szóval csak akkor válaszd ezt, ha tényleg érdekel. De ha mégis emellett döntesz, valószínűleg nem fogod megbánni, nagyon szuper a szak, nekem remek tanáraim vannak. Tényleg nem egyszerű, nagyon intenzív a tempó. Hogy őszinte legyek, a matekszaknyelv órákra készülve néha azért elgondolkodom, hogy én is jól beválasztottam mit akarok tanulni... :D De mindenesetre már tudok franciául négyzetre emelni, és föciből jobban tudom franciául az európai országokat, mint magyarul. :D

Remélem segítettem. Ha bármi érdekel, írj priviben, szívesen válaszolok az esetleges felmerülő kérdéseidre. :D

2015. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privát
2015. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!