Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Károlin jobb a germanisztika...

A Károlin jobb a germanisztika szak vagy az ELTÉN?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
ELTE
2015. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád mennyi csalódott ex-Eltés van nálunk a Károlin... xD Meg akiknek már a nyíltnapon elment a kedve... :D Bár persze úgy is fel lehet fogni, hogy had hulljon a férgese aki nem bírja...
2015. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ja, gondolom azok, akiknek már az érettségije sem lett túl jó és nem bírták a tanulást.
2015. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, az egyik szaktársamnak pl 460 pontja volt, mégsem tetszett neki az ELTE... :)
2015. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Ja, ilyenkor mindig lesz hirtelen mindenkinek egy szaktársa vagy a szaktársának egy ismerőse. :D

Az ELTE színvonal és elég erős, sűrített az anyag.

A Károlin meg emberarcúbbak a tanárok na.

2015. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az olyan nagy tragédia? Nem mindenki arra izgul, hogy egy kód csak a tömegben. Ez a baj az Eltével, hogy ilyen beképzelt. Ez tasztító. A gimnáziumom is ilyen versenyistálló volt, az nyomatták belénk, hogy mi vagyunk az ország krééémje. Aha. No thanks. Csak azért mert nem mindenkinek ugyanaz a típusú képzés használ, még nem lesz butább, rossz érettségivel vagy értéktelenebb. Én ide járok és látom, hogy rendesek, intelligensek az emberek, a tanárok kellemesek és a facebook csoportunk folyton tele van álláshirdetésekkel.
2015. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szaktársra meg nem tudok mit mondani, nem izgat a kinevetés, mert én láttam a bizonyítványát és tudom, hogy igaz.

Azt meg már szerencsére kezdik rebesgetni az okosak, hogy a hatalmas információtömegek bemagolása nem ért sokat sosem és a jövőben még kevesebbet fog.

2015. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!