Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó vagyok nagyon matekból,...

Hgoy kérdése:

Jó vagyok nagyon matekból, minden "pengére megy", fizikából is jó vagyok, akkor hoga menjek tovább?

Figyelt kérdés
Még nem olyan nagyon sürgős, még van egy évem eldönteni, igazából mérnökön gondolkodtam, csak hát abból is melyikben érdemes, mennyire könnyen lehet elhelyezkedni, és ehhez hasonlók, de nem igazán Magyarországon tervezem 😊

2015. nov. 26. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel az informatika, akkor mérnökinfo.
2015. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a jövő, az biztos.
2015. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért oldj meg felvételi feladatsorokat, puska, számítógép miegymás nélkül, többet is. Ha mindegyik 90% felett lesz akkor ok, gyakorlatilag bármit választhatsz.


Az nagyon is fontos, hogy NE csak a pénzt nézd benne, mert meg fogsz lepődni, mennyire nehéz lehet egy egyetem. Ha beleválasztasz egy ilyenbe, de nem tetszik, akkor is azt kell tanulnod, mert a pénz... Egy ilyen szakmával, LEHET sok pénzt keresni, de azt is csak akkor, ha szereted is csinálni azt a munkát. Életen át kell majd azt csinálnod, de ha utálod, akkor egy idő után már csak félgőzzel, később még azzal sem fogsz hozzáállni, ami nem kedvez a fizetésednek.

2015. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 M.Viktóriaa válasza:
84%
A bátyám (most 27 éves). Imádja a fizikát és a matematikát. Gimi után felvették Budapestre a Műegyetemre villamosmérnöki karra ( BME VIK ) . Nagyon jól keres.
2015. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Fizikus?
2015. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!