Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PPKE mérnökinformatikus vagy...

PPKE mérnökinformatikus vagy OE Kandó villamosmérnöki kar (angol nyelven)?

Figyelt kérdés

PPKE mérnökinformatikus vagy OE Kandó villamosmérnöki kar (angol nyelven)?

Szeretném a segítségeteket kérni, melyik sulit ajánljátok inkább? Nem tudom, hogy informatikus akarok-e lenni, de kezdésnek mindenképpen jónak tűnik. A pontszámom mindkettőhöz meglesz, viszont ami lényeges szempont: lehetőleg minél kíméletesebb matek és fizika, mert azokat nem igazán szívlelem. A BME ezért szóba sem kerülhet. Elsősorban azok tapasztalatát, véleményét szeretném kérni, akik a két említett suli valamelyikébe járnak.



2015. nov. 27. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Pázmány mérnökinfos vagyok. Nekünk most első félévben 14óra matek van hetente. Teljesíthető, de nehéz. Nagyon sok számonkérés van ezért folyamatosan kell sokat tanulni. Ha érdekel még valami írj.
2015. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!