Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri közgazdásznak tanulni,...

Megéri közgazdásznak tanulni, ha csak önköltséges formában tehető ez meg?

Figyelt kérdés
Évek óta erre a pályára készülök, viszont a magas ponthatár (460 körül) elrettent. Ennyit biztosan nem tudnék összeszedni, szóval csak az önköltség jöhet szóba. Más szakot nem tudnék elképzelni magamnak, amiben később szívesen dolgoznék.
2015. dec. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mit dolgoznál ezzel a végzettséggel?
2015. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen

először valamilyen cégnél szeretnék elhelyezkedni pár évre, majd utána valamilyen saját vállalkozásba belekezdeni, mikor már tapasztaltabb leszek

2015. dec. 2. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De MIT dolgoznál? Nem azt, hogy hol.
2015. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

"valamilyen cégnél szeretnék elhelyezkedni pár évre"

"valamilyen saját vállalkozás"

Nagyon sok a valamilyen terv!

Nem írtál szakot, bár pénzügy és számvitel ha nem tévedek.

Megéri ha jó vagy.

2015. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Konkrètan nem tudom még hogy hol ès mit, majd amilyen lehetőség lesz, ezt úgyse tudom megtervezni. De lehet szó bankról, ügyintézésről, üzletkötésről, cégvezetèsről. Ilyesmikben gondolkodom.
2015. dec. 2. 21:05
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja és gazdálkodási és menedzsment, mivel szerintem ez áll a legközelebb a vállalatvezetéshez.

A pénzügy és számvitel sem lenne rossz, de ez kevésbé vonzó számomra

2015. dec. 2. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
A leírtak alapján, Te esetedben egyértelmű a válasz a kérdésedre: nem.
2015. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, és miért gondolod így?
2015. dec. 2. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem látod át, miről is szól ez az egész. Úgy vagy vele, ami jön, az jön, miközben több ezer hasonló végzettségű ember van az országban, és ha ki szeretnél tűnni, akkor ahhoz már most célok kellenének.
2015. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éb ezzel nem értek egyet, mivel szerintem 19 évesen egy gimnáziumi vègzettséggel még nem fogom tudni, hogy pontosan hol szeretnèk elhelyezkedni a területen belül. Meg gondolom az egyetem alatt is érnek majd hatások, amik segítenek irányt választani.
2015. dec. 3. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!