Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék sulit váltani, de...

Szeretnék sulit váltani, de nem tudom mi az a képzés, ami nekem kellene az elképzeléseimhez. (? ) Többi lent.

Figyelt kérdés

szóval gépésznek tanulok most, de úgy érzem nem kötne le engem egy gyárépület életem végéig és szeretek a szabadban lenni, de a gépeket sem szeretném elhagyni. Csak traktorozni, meg aratni azt nem akarok, hanem egy tanyát, ahol mindenből csinálhatok mindent. értem ezt állattartásra, földművelésre, gyümölcsösre... feldolgozni is szeretnék, és ilyen saját termékeket, mint sajt, füstölt áru... stb. szeretnék értékesíteni is.

szeretem az állatok körüli életet, rájöttem nekem ez túl egyhangú élet lenne, szeretnék olyan sulira váltani, ami megadja ehhez a szakmai alapot és papírokat, mert mindent magam szeretnék csinálni idővel

egy saját kis tanyán



2015. dec. 6. 17:22
 1/2 A kérdező kommentje:

A koromat lehagytam

16/F vagyok

2015. dec. 6. 17:24
 2/2 A kérdező kommentje:
jelenleg 10.-es
2015. dec. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!