Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon érdekel a kémia, biológia, magyar, matek. Leginkább a matekkal, biosszal, és a kémiával szeretnék foglalkozni, de leginkább a kémiával. Nos a vegyészmérnöki, vegyész az nem lenne jó szakma mert azok hamar meghalnak. A biomérnöki szak hasonlít a vegyészmérnökihez, úgyhogy szerintem azok is hamar meghalnak. Amit még olvastam az az élelmiszermérnöki szak, csak azt meg nem tudom hogy meg éri e oda menni. Szerintetek hova menjek továbbtanulni?

Előre is köszönöm!



2015. dec. 6. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Az orvosi, gyógyszerészeti, fogorvosi, állatorvosi szakokra sem szívesen mennék, ugyanis nem nagyon bírom a hullákat. A gyógytornászira meg nem mehetek mert nem emelhetek.
2015. dec. 6. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:

98 évesen temettük el vegyész nagyapámat, szintén vegyész édesapám pedig már 80-on túl van, egészséges...


Butaság ez alapján kizárni egy lehetséges karriert, élelmiszermérnökként is történhet veled bármi, meghalhatsz 20, 40 vagy 50 évesen is, mint ahogy vegyészként is élhetsz 100 évig. Ez hülye indok.


Gyógyszerészetin nem sok hullát látnál egyébként.

2015. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nehéz, amúgy köszönöm a választ! :)
2015. dec. 7. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én élemiszermérnökire szeretnék menni, nekem egy orvos ismerősöm ajánlotta és azt mondta, hogy sok lehetőség van benne, lehet vele állást is találni és a fizetés is elég jó
2015. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!