Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Családtudomány és családterápia?

Családtudomány és családterápia?

Figyelt kérdés
A felvi.hu-n olvastam, hogy szociálpedagógia alapszak elvégzése után ilyen mesterszakra lehet tovább menni. Pontosan ez mit jelent, miről tanulok, ha erre megyek tovább? Nem találtam semmi konkrét infót, úgyhogy légyszi segítsetek :)

2015. dec. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beírod a google-ba, egy csomó találatot kidob...
2015. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, esetleg ha valaki konkrétan tud valamit róla akkor azt megköszönném ha leírná, mert én google-on nem sokat találtam :/
2015. dec. 15. 22:15
 3/5 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy ez egy új mesterszak, és 2017-ben indul.

Vagy már eddig is indult?

Sajnos semmi infó nincs róla sehol...

De engem nagyon érdekel! Esetleg te azóta megtudtál róla valamit?

2016. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra készüljetek amúgy, hogy a nevével ellentétben családterápiát nem tarthattok vele, mert arra csak a pszichológia képzés után végezhető családterapeuta szakképzéssel lennétek feljogosítva. Szóval csak ún. "családi tanácsadást" tarthattok vele, terápiát nem.
2016. máj. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta sem találtam semmi konkrétumot, de akkor lehet, hogy azért, mert még új szak, ahogy mondtad. Igazából én még az alapképzést is most fogom kezdeni szeptemberbe, mert most érettségizek, csak nézegettem a további lehetőségetek is.

Azt a részét sajnálom, ha családterápiát nem tarthatok, mert az nagyon érdekelne, csak pszichológiára nem lesz elég pontom, pedig az volt az első helyem :/

2016. máj. 30. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!