Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát javasolnátok...

Milyen szakmát javasolnátok számomra?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy rohadt sok minden érdekel :D Most fogom elvégezni az alapsulit. Mindenki egyértelműen gimibe akar küldeni, de fogalmam sincs, hogy utána mit csináljak, és hogy tényleg érdemes-e gimibe mennem...Tiszta jeles a bizonyítványom. Amiből kimagaslóan jó vagyok, azok a reál tantárgyak, főleg a matek. Viszont nem szeretnék egy besavanyodott kocka lenni. Nagyon szeretek sportolni(röpi, pimpong, futás, turisztika), nem mondom, hogy kitudja milyen nagy tehetségem van hozzá, de azért nem vagyok gyüge. Olyan iskolát/szakmát szeretnék, ami mellett időt tudok szakítani ilyesmikre is. Mind e mellet szeretek kézműveskedni (mozaikizás, gyöngyfűzés,de szinte mindenre nyitott vagyok). Valahogy még nem láttam olyan szakmát, amiben mindezt össze lehetne gyúrni...

Várom az ötleteket!


2015. dec. 17. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért kell a gimi, hogy még legyen időd dönteni.
2015. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem alakult ki, hogy mivel foglalkoznál, akkor menj gimibe,általános tagozatra. Ha mondasz várost, akkor tuduk segíteni, hogy melyik gimik lehetnének jók.
2015. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát Szlovákiában lakom, szóval nem biztos, hogy tudsz segíteni. A 3 ami számításba jött az a Galántai Kodály Zoltán Gimnázium (ez van legközelebb), a Komáromi Sellye János Gimnázium (itt állítólag erős a matek) és a pozsonyi gimi.
2015. dec. 17. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Gazdasági matematikusok vagy programozók akik havi 400 körül keresnek, nem hiszem, hogy "besavanyodott kockák" lennének :)
2015. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!