Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémiára fel lehet...

Emelt kémiára fel lehet készülni még májusig?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézegetni a korábbi érettségiket, de félek, hogy beletörne a bicskám.

Pár rész oké, ahova csak magolni kell.

De a számítások egy horror.


A kísérletelmző résznél ugye általában azok a kísérletek vannak, amit szóbelire is tudni kell?



2015. dec. 28. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szinten vagy kémiából. Én is januártól fogok készülni, de már májusban próbálkoztam egyszer. Az elméletet sem bemagolni kell, mert nem szó szerint kérdezik vissza. Érteni kell azt is.
2015. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Túl jó nem hiszem, hogy vagyok.

Most kezdtem biosz szakot, ott a kémia tárgyak mentek eddig, meg tudtam tanulni a zh-ra, ami kellett. De elvileg ez nem is volt annyira nehéz.


És ahogy nézem, azért emeltre kicsit több kell. Én meg ilyen szinten soha nem tanultam kémiát.

2015. dec. 28. 20:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom biosz szakon milyen a kémia, sose jártam rá, de szerintem az alapoktól kell elkezdeni tanulni az egészet. Ehhez szerintem nem árt egy jó magántanár, legalábbis nekem szükségem van rá.

De ugye az is fontos h milyenre kéne megírnod az érettségit, nem mindegy h 50% vagy 90% kell az adott szakra.

2015. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés. Én úgy számoltam, hogy bioszból és kémiából is minimum kéne egy 75%.

Magántanárhoz sajnos nem tudom, hova járhatnék.

2015. dec. 28. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Szét kell nézni h a lakóhelyed környékén van-e jó kémiatanár. Én ajánlanám az enyémet, de nála mindig év elején kell lefoglalni a helyet és gondolom nem Egerhez közel laksz.

Hát figyelj, meg lehet próbálni egyedül is, de pl nekem nem menne, ez biztos.

Ha találsz egy jó tanárt vagy kémiás ismerőst, akkor tőle tudsz tanácsot kérni h h állsz jelenleg és mi kéne ahhoz h jól sikerüljön az érettségi. :)

2015. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A számolásokhoz amúgy nagyon jó az Ötösöm lesz kémiából c. Könyv
2015. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok Eger környéki. Azért köszi, rendes vagy.

Nos igen, nekem sem ártana. Ennek akkor még utána fogok járni. Nem akarok elcsúszni ezen.


Az ötösöm lesz megvan. Gondolom abból minden kell. :D

2015. dec. 28. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell minden, de most fejből nem tudom megmondani h melyik részek. Néhány fejezet nem kell, az tuti. Pl pufferek
2015. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, legalább ennyivel könnyebb. :D
2015. dec. 28. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha orvosi, fogorvosi, gyógyszerész stb szakra mész, tanulni fogod :D
2015. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!