Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti melyik egyetemet/főiskolát...

Ti melyik egyetemet/főiskolát javasolnátok nekem ezek alapján?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakközépbe járok. Tanulással nincs problémám, csak szimplán néha lusta vagyok. Matekom 5-ös,emelt érettségit fogok belőle tenni, ez az egyetlen tantárgy amit szeretek. Gazdasági tárgyakból 3-4-es vagyok, gyakorlatiból 5-ös. Töri, irodalom nekem túl magolós abból 3-as vagyok. Szeretem a közgazdaságot, ezen a vonalon szeretnék továbbtanulni, de fogalmam sincs, hogy ezzel a képességgel mondjuk hova vennének fel.

2016. jan. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Költségtérítéses szakra bárhova bejutnál, sőt duplázzással államira is, ha nagyon jól sikerülnek az érettségijeid.

Szóba jöhet nálad a költséges képzés vagy csak állami?

2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kihagytam, nem csak állami jöhet szóba.
2016. jan. 2. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor jelentkezz közgázra.:)

a pécsiközgázt ajánlom, mi vagyunk a legjobb a "vidéki"ek közül. De ha Bp is játszik, akkor Corvinus!

Szerintem a pénzügy és számvitel a legpiacképesebb szak, nekem az a legszimpibb is.

2016. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Én bárhova elmegyek, elalszok koleszban is azzal nem lenne baj. :)

Csak én annyira nem értek hozzá, hogy melyik jobb a sok iskola közül azért kérdeztem.

2016. jan. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!