Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angol érettségivel...

Emelt angol érettségivel (94%) és egy német felsőfokú nyelvvizsgával mi lehetek? A többi érettségi tárgyam középszintű, mind elég jók. Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 22:46
 1/4 anonim válasza:
Ott ahol úgy gondolod,hogy nem elégszel meg a középszintű jegyekkel.
2016. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből a rövid leírásból annyi derült ki, hogy alapvetően okos, értelmes vagy, az idegen nyelvek különösen jól mennek. Mivel manapság alig van olyan terület, ahol ne lenne reájok szükség, ez nem szűkítette le túlságosan a kört. Persze adják magukat logikusan a nyelvszakok, de a nyelv szerintem legyen inkább eszköz, mint cél.
2016. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi érdekel? Az egy dolog, hogy jó jegyeid vannak, gratulálok. De azt, hogy mit akarsz csinalni 30-40-50 évig még az életed során inkább az döntse el, hogy mit szeretsz igazán. Akkor is,ha az "csak" négyes. Mi vonz, mi érdekel akár a szabadidőd rovására is?
2016. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal értek egyet. Nem nagyon konkretizáltad az elképzelésed. Mi az, ami érdekel?

Elsőre én is a nyelvszakot ajánlanám, de csak ha érdekel. Én például imádok nyelvet tanulni, romanisztikára jelenkezek az idén. A nyelvszak elvégzése után rengeteg lehetőség nyílik meg, szerintem akkor is jó választás, ha nem tudod, hogy még hova menj. Mondjuk én azért választom a romanisztikát, mert fordító szeretnék lenni.

2016. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!