Felvetelire jo tanács?

Figyelt kérdés
Jovo het szombaton irom a kozponti felvetelit jarok kulontanarhoz is a gimibe meg a suliba elokeszitokre a matek szerintem jol fog sikerulni a magyarban nem vagyok biztos angolbol is fogok szobelizni. Tudnatok adni tanacsokat hogy mit csinaljak,egyek? Barmit irhattok a felvetelivel kapcsolatban. Elore is koszonom

2016. jan. 6. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Hát én is nagyon félek :/ Nem egy alsó kategóriás kis iskolába felvételizek...És azért bennem van a para...Próbálom nyugtatgatni magamat de sosem sikerül.Ha rá goldolok egyből elfog a gyomorideg :/
2016. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj rá. Ennyi. Ja, és legyél ott.
2016. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kilencedikes vagyok , tavaly ugyanezt éltem át. Nagyon izgultam én is , az a lényeg hogy mindenképpen egyél előtte egy kicsit, mert én semmit nem ettem és mire kijutottam nagyon rosszul voltam. Nem kell rástresszelni nyugodtan írd koncentrálj közbe, nézd át utána.
2016. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!