Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a WJLF...

Mi a véleményetek a WJLF környezettan levelezős képzéséről?

Figyelt kérdés
Nagyon tanulós, sok a vizsga -zh vagy inkább beadandók? Oktatók milyenek? Nekem sok időm nincs magolni:/

2016. jan. 10. 00:35
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én oda jártam, egy évig nappalira, uccsó évben pedig levelező tagozatra. Év közben ZH-k max. az elején vannak (pl. matek, fizika), vizsgák 3/4 része írásbeli - ritkábban szóbeli, 1/4 részük beadandó. Nem emberevőek a tanárok, főleg nem a levelezősökkel, sokan nem a lexikális tudást, hanem a gondolkodást kérik számon, de azért rendesen kell tanulni, ha jobb jegyet szeretnél, illetve nagyobb szakmai tudást magadba szívni.


Órarend eléggé sűrített, péntek-szombat 8-20h két hetente.


Remélem beadtad végül a jelentkezésed, és fel is vesznek! :)

2016. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!