Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Miskolci...

Mi a véleményetek a Miskolci Egyetem mérnökinformatikus szakról?

Figyelt kérdés
Felvételizni szeretnék erre a szakra, de szeretnék több információt szerezni róla. Milyen a képzés? Mennyire nehezek a tantárgyak? Átlagosan kb. hány lány szokott jelentkezni ide? Levelezősként nehezebb-e, mint nappalis tagozaton? Milyen a kollégium?

2016. jan. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egy könnyű szak, van benne pár fasszság, de összességében nem rossz. Ha nem tanulsz akkor valószínűleg az első szemeszter után kibuksz, de a második után biztos, ha viszont tanulsz, és érdekel is akkor meg lehet csinálni. Vannak végtelenül könnyű és végtelenül nehéz tárgyak.

Kevés, nagyon kevés lány van.

Az utolsó kettőt passzolom, miskolci vagyok és nappalis

2016. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

És a matek mennyire szükséges hozzá? Elég, ha az informatika eddig 5-ös, viszont a matek csak 3-as volt?

2016. jan. 22. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Középiskolai infóra idáig egy tárgyban volt szükségem talán 1 órara, meg egy gyakra.


Matekhoz buta vagy, vagy mi az oka, hogy csak hármas vagy?

Ha csak a tanár a szar, vagy lusta vagy akkor menni fog. Eléggé az alapoktól oktatnak, így ha rendesen bejársz órára, meg rászánod a 2-3 napot vizsga előtt akkor meglesz

2016. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a matek tanárral van gond... eddig simán megvolt a 4-es, néha becsúszott pár 5-ös is, de amióta sulit váltottam, egyszerűen lehetetlen megérteni.. a tanár inkább jobban szeret vicceket mesélni és a magán életét kibeszélni, mint hogy egy szót is magyarázna... Remélem azért sikerülni fog, főleg ha az alapoktól indítanak...
2016. jan. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!