Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha fizikából és biológiából...

Ha fizikából és biológiából elérek középszinten 80 százalékot, úgy hogy a többi kettes hármas akkor is felvesznek a kívánt helyre?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsőoktatási felvételin van lehetőséged duplázni, igen. Jelen esetben nyilván erről lenne szó, és az úgy (80+80)×2=320 pont lenne, bárminemű pluszpont nélkül. Nem tudom, hova szeretnél továbbmenni, és hogy ez elég lesz-e.
2016. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, természetesen akkor, ha elfogadják a fizikát és a kémiát is középszinten.
2016. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Gyógytornász szakra szeretnék menni, ide kellenének a pontok , ill gondoltam emelt bioszra is, de az már elég megterhelő lenne sztem... nem is merek belevágni, maradnék inkább csak a középnél :)

2016. jan. 14. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat necces, bar attol is fugg, melyik sulit celzod meg. A tavalyi ponthatarok alapjan a 320 pont csak Miskolcra lenne eleg, es en az ottani kepzesrol nagyon rosszakat hallok. Sokan jonnek at hozzank (Debrecen) onnan, mert nem elegedettek a szinvonallal.


Nyelvvizsgad nincs?

2016. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még azért nyelvvizsgával szereznék pluszpontokat hozzá és utána szerintem sima ügy lenne. :)

Üdv., egy 1. évfolyamos SE-ETK hallgató

2016. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nyelvvizsga ilyen rövid idő alatt ?

Vállalhatatlant kértek tőlem... :D

De azért kösz mindenkinek :)

2016. jan. 14. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet el kéne gondolkozni, hogy neked való-e az egyetem...
2016. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!