Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennyi ponttal felvennének a...

Ennyi ponttal felvennének a VPG-be?

Figyelt kérdés

Megírtuk a felvételit! A matekom kb 33-34 pont, a magyar 45 pont körüli! A vitt pontom 43 vagy 44!


Ennyivel mehetnék szóbelizni a Veres Pálné Gimnáziumba matekra (091) vagy NYEK-re haladó németre (094)



2016. jan. 16. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem szintén így kb., matek 40, magyar 44.(összesen 80valahány remélem lesz) 47 a vitt pontom... humánra mennék, remélem nem nagy a túljelentkezés. de szóbelire bekerülhetsz. tudom hogy ez gonosz, de remélem mindenkinek "hasonlóan" sikerült...
2016. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ennyi lesz az írásbelim és pont ezekre a tagozatokra jelentkezem! Szerintem be fognak hívni szóbelire! :)
2016. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát - vitt pont nem

olyan sok

2018. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg szóbeli is

van

2018. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!