Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ilyen eredményekke...

Tbence00 kérdése:

Szerintetek ilyen eredményekkel felvesznek a Győri Baross, közgazdász pénzügyi szakra?

Figyelt kérdés
Átlagom 5.-ben:4,5; 6.-ban:4,2; 7.-ben:4,56; 8. félévi:4,14. A felvételin összesen olyan 75-76 pontot értem el. (Ebből magyar: 47-48, matek 27-28) Szerintetek van esély? Akiket korábbi években felvettek, hogy teljesített előtte

2016. jan. 16. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Figyelj ide ezekkel a pontokkal 100% hogy felvesznek.Meg kevesebbel is
2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Gondolom felvettek:) A Barossnak egyre romlik amúgy a színvonala, pár éve még rettentő okos emberek jártak oda (onnan tudom mert én is ebbe a suliba járok:) ),de most már egyre butábbak benne az emberek. Ha valamit esetleg kérdezni szeretnél a suliról, akkor nyugodtan írj! :)
2016. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!