Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg országos szinten...

Tényleg országos szinten ilyen nehéz volt a 2016-os felvételi? (FONTOS)

Figyelt kérdés
én úgy számítottam,hogy 35 pontom lesz mindegyikből pedig nagyon sokat készültem rá :(
2016. jan. 17. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A központi felvételi mindenhol ugyanaz.
2016. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki ugyanazt írta, úgyhogy ez hülye kérdés.
2016. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kérdés az,hogy tényleg mindenkinek ilyen rosszul sikerült vagy csak nekem letr ilyen rossz,szóval mennyi esélyem van így
2016. jan. 17. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar kb 44, matek 38 lehet. Nehéz volt 😞
2016. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem sértés, de minden évben ezt mondják.

Tavaly is az volt, hogy hű, de nehéz volt, az összes tanárom azt mondta, hogy nem kell elkeseredni, mert nehezebb, mint a tavalyi... A matek meg szinte senkinek sem ment... a 10-es meg...

Tegnap felvételi után beszéltem az általános iskolai tanáraimmal és azt mondták, hogy a matek annyira nehéz volt, hogy a 10-es feladatot senki nem tudta megoldani, akivel eddig beszéld.

Azaz igazság, hogy ez csak az izgalom.

Azért látod és hallod minden évben egyre többször, mert úgy terjed az, hogy nehéz volt, mint a facebook...

Ezzel nem azt mondom, hogy nem volt nehéz, főleg, hogy meghatározó dolog a felvételi, csak itt szerepet játszik az izgalom, a leblokkolás...

Gondoljatok bele, hogy aki pótfelvételit ír, milyen lenne, hogy teljesen más szintű feladatsort kap...

De igazából a felvételhez szükséges pontszámok csak olyan szinten változnak, hogy mondjuk nem a Fazekasba mennek a legjobbak, hanem az Eötvösbe, tehát ha egy adott iskola kevesebb ponttal fel is vesz, de összességében mondjuk a gimnáziumba jutás nehézsége átlagosan nem változik. (Persze függ az adott év gyerekanyagától is.)

2016. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

OFF: Szerepet játszik az izgalom és leblokkolás? Nem tudom hogy vagytok vele, de nálam a nagy izgalom kb. a nyelvtan első 5 percében el is illant.

És igen, rengetegen elrontották, az ország 60-70%-a tehát semmi gond. Egyébként ha most 70 pontod lesz, akkor az elég erősnek fog számítani.. :D az átlag 50-60 pontot ért el. Ha erős suliba mész, akkor kezdhetsz izgulni.

2016. jan. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az átlag olyasmi mint tavaly. Pár ponttal több csak az idén az átlag.

35 pont kitűnő eredményekkel is... kevés gimnáziumnak elég.

2016. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!