Mit tegyek? Nem tudom mi lenne a legjobb döntés!

Figyelt kérdés

Sziasztok ! BGF KVIK turizmusra akarok menni, most döntöttem el hogy a turizmus érdekelne továbbtanulás céljából, viszont én magyar fakultációra járok mert kellett választani és akkor még az érdekelt. A magyar emeltre készülök két éve, de az sem megy fényesen, viszomt a turizmushoz töri emelt kéne vagy matek, de abból rossz vagyok így csak a töri jöhetne szóba. Elkezdhetnék most töri faktra járni de lövetem sincs az emelt törihez elvileg az is nehéz, nem tudom mit tegyek, félek h ez a pár hónap nem lenne elég h felkészüljek. angolból is idén emeltezem, már beiratkoztam egy pénzes tanfolyamra és egyéb költséges tanfolyamra mint pl töri már nincs pénzünk.

Nem lesz meg így a pontom állami alapképzésre, mert kb 400 pontom lesz. Van ez a felsőoktatási szakképzés ahova minden tantárgy beszámítódik így a magyar emelt is, viszont nem tudomh utána ha átakarok menni alapképzésre akkor újra kell érettségiznem töri emeltből vagy hogy?

A másik h nem tudomh akkor alapképzésre de fizetősre menjek e mert a felsőoktatási az ingyen lenne.

Vagy az gyengébbnek számít? Mit tegyek? Vagy készüljek gyorsan a töri emeltre? Mert az elég húzós.:/

szerintetek?

18L


2016. jan. 17. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon kell elgondolkodnod, megér-e ennyi vesződést egy olyan képzés, amellyel az elhelyezkedési lehetőségek nem túl fényesek, leginkább kulimunkára jó.
2016. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!