Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógus előalkalmassági...

Óvodapedagógus előalkalmassági vizsgán illetlen a piros műköröm?

Figyelt kérdés
Semmi kirívóra ne gondoljatok,még a hossza is akkora mint a természetes körmömé,olyan mintha kilakkoztam volna..Csak most voltam épp műkörmösnél és pirosra csináltattam,s nem akarnám ha rossz előítélettel lennének emiatt rám.Nem is beszélve arról hogy keresnem kellene egy másik körmöst,mert az enyém 3 hétre előre be van táblázva.Jövő héten lesz egy előalkalmassági vizsga,és 2 napja láttam csak meg ezt a lehetőséget,a körmömet pedig 5 napja csináltattam. :/ Lehet nevetséges a kérdés,de számomra mégis fontos lenne :)

2016. jan. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy ezen múlik, de ettől függetlenül szerintem gáz.
2016. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Mióta az eszemet tudom piros hosszú körmeim vannak. Harmadéves végzős óvós vagyok. :)
2016. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!