Hova kéne mennem?

Figyelt kérdés

Állat egészségügyi szaksegéd/állatorvosi asszisztens szeretnék lenni. Ehhez elég lenne egy sima gimnázium és utána egy szakközépiskola? Még csak most leszek 8.os ,de tisztán szeretném látni ezt az egészet:) Úgy gondoltam

,Hogy Szegedre a Gábor Dénesre fogok menni. Az sima giminek jó lenne nem? (A simát úgy értem hogy a gimnáziummal nincs egyben a szakközépiskola.)

Tudnátok mondani Szeged környékén (Bár nem fontos hogy ott legyen csak ne olyan messze mint pl: Budapest:))

szakközépiskolákat?

Olvastam hogy Nyíregyházon is lett ilyen képzés,csak azt nem tudom hogy minden évben indul -e..Ha tudtok valamit erről légyszives írjatok:)

Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!!:)



2016. jan. 21. 18:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy a képzés időtartama 200óra? Csak kb 8 napig tart a képzésem és ennyi?
2016. jan. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!