Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi egyetem alatt hova lehet...

Jogi egyetem alatt hova lehet gyakornoknak menni?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtem az egyetemet de majd szeretnék gyakornokoskodni valahol, hogy amikor végzek legyen gyakorlatom is, mert bárhova is jelentkezek mindenhol többéves szakmai tapasztalatot várnak el pályakezdőként. Akik már végeztek vagy még tanulnak, hogy lehet megoldani az órák és a rengeteg tanulás mellett, hogy még gyakornok is legyek valahol?

2016. jan. 22. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van kötelező szakmai gyakorlat. Az iskolának vannak kapcsolatai (együttműködő intézmények), amelyeket a gyakorlatválasztás előtt meghirdetnek, jelentkezni pedig egy nyomtatvány kitöltésével tudsz. Ha ügyes vagy, jól építed a kapcsolatokat, és nem lesz gond a későbbiekben sem. :)
2016. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor erről majd kapunk valamilyen tájékoztatást az egyetem részéről és felesleges bepánikolnom?:D
2016. jan. 22. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2016. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!