Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon nehéz bekerülni a...

Young_book kérdése:

Nagyon nehéz bekerülni a Batthyány Kázmér gimnáziumba? 7. be jarok jelenleg de jobb elore is felkeszulni szerintem..

Figyelt kérdés
En mar 4.be felvételiztem oda de.., nem jelentkeztem tovabb a szóbelire hiába lett jó az írásbelim .. Na és ugye akkor már tudom hogy az írásbeli hogy zajlik de a szóbelit nem ....... Nem pont azok válaszát várom akik oda járnak , de inkább az lenne a legjobb ha olyanok is irnak akik oda jarnak .... Előre várom válaszaitok 😊😊
2016. jan. 24. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem hozzáirni hogy ha valaki esetleg meg tudná mondani h miket kérdeznek illetve miket kérdeztek tőle azt megköszönném 🙂
2016. jan. 24. 14:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz bekerülni.

Minimum. 4,5 feletti átlag és 65-70 pontos központi kell a bekerüléshez. Középerős gimi.

2016. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát idén elég nehéz volt a felvételi, úgyhogy szerintem is olyan 70 ponttól már ha 4,5 feletti átlagod van bekerülhetsz szóbelire. Nagyon jó suli, én nagyon szeretem, sok király rendezvényt szerveznek és tanárok közül is sokan nagyon jó fejek. Egy kicsit ugyan húzós a tananyag, de meg lehet tanulni ha bejutottál, akkor nem lehetsz hülye. Manapság már szerintem minden jó suliban lexikonnak nézik a diákokat, és behoztak jó sok suliba jó sok hülye tölteléktantárgyat, aminek semmi értelme csak minket diákokat és a tanárokat terhelik vele. A lényeg, hogy ha jól tanulsz, akkor nem nehéz bekerülni, és ha bekerültél, akkor nem nehéz utána annyira. Egyébként, szurkolok neked, mert nagyon megéri oda járni. :)
2016. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 🙂
2016. febr. 2. 23:52
 5/5 anonim válasza:

Szia,7.-es vagyok,és helyi vagyok!

4.-ben egy 72 ponttal behívtak szóbelire!

Semmi különös nem volt..meg kellett oldanom egy matek feladatot,meg olvasni kellett egy mesét,én bevittem bersenyekről/sportról okleveleket/ermeket!

Magamról kerdezgettek!

Végül nem vettek fel,pedig nekem lett a 2. legjobb magyar írásbelim..nagyon nagyon sok protekciós van,az isztálytársanat kevesebb ponttal felvették mert a testvere oda jart..

2016. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!