Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő- és kisgyermeknevelő...

Csecsemő- és kisgyermeknevelő milyen munkakört tölthet be?

Figyelt kérdés

Lehet például óvodákban az óvónő mellet dajka vagy nemtudom minek is nevezik őket. Azt olvastam, hogy bölcsődékben és gyermekotthonokban dolgizhat,de az érdekelne hogy csak ezekben vagy ezek a fő helyek?!

Köszönöm előre is a válaszokat! :-)



2016. jan. 24. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az óvodai dajka tudtommal külön szak.
2016. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bölcsődei gondozó lehetsz vele. A dajka egy OKJ-s történet. :) Aki közvetlenül velük foglalkozik és egyedül hagyhatók velük, azok csecsemő- és kisgyermenevelő szakot végeznek el egyetemen/ fősikolán.
2016. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha csak felsőoktatási szakképzésen végzem ezt el akkor ugye az is ugyan az? azt olvastam, hogy olyankor csak a magán bölcsi nyitása alól esek ki
2016. febr. 26. 17:30
 4/4 anonim válasza:
Szociális szakon vagyok kisgyermek gondozó, nevelő, ápolóként. Ezzel a szakmával mehetek: bölcsibe,anyaszállóra, intézetbe és bárhová ahol 0-3éves korig foglalkozhatok gyerekekkel. Ha fősulira megyek akkor lehetek óvónő.
2017. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!