Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire lenne...

Drk91 kérdése:

Szerintetek mennyire lenne "ütős" ez a kombináció a munkaerőpiacon? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyivel nagyobb eséllyel tudnék elhelyezkedni, ha van egy geográfus diplomám (jelenleg a mesterképzés utolsó évében vagyok) és mellé letennék egy környezetvédelmi technikusi szakmát (úgy érzem, szakma az mindenképpen kellene), de mellette lenne TDK eredményem és addigra lesz egy megjelenő cikkem is. Nyilván nem minden munkahelyen nézik ezeket az eredményeket, de a technikusi a PhD "helyett" lenne, mert attól félek, hogy túlképzett lennék annak elvégzése után, és nem vennének fel sehova. Mielőtt még ajánlanátok a külföldi munkavállalást, jelzem, ilyesmiben egyenlőre nem gondolkodok :) Köszönöm a (normális) válaszaitokat!
2016. jan. 25. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy geográfust ismerek távolról, ő jelenleg munkanélküli. Sajnos többet nem tudok hozzászólni a témához, nem hiszem, hogy TDK eredménnyel vagy technikusival kapkodnak majd utánad, de ne legyen igazam!
2016. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam hogy szerintem a gyakorlat és annak a helye, ideje is sokat számítana.. :)
2016. jan. 25. 11:40
 3/3 A kérdező kommentje:
légyszi, írjatok még, érdekelne a véleményetek!
2016. jan. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!