Felvesznek valahova?

Figyelt kérdés

A felvételim összesen 50 pont lett magyar matek eggyütt.Nagyon elrontottam :( A jegyeim átlaga 4,6. Van esélyem bejutni valahova?

Táncsics Mihály Gimnázium (BP,16.ker)

Álmos Vezér Gimnázium (BP,14.ker)

Zrínyi Miklós Gimnázium (BP,10.ker)

Corvin Mátyás Gimnázium (BP,16.ker)

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola (BP,9.ker)



2016. jan. 25. 15:10
 1/9 anonim válasza:
Szia! Én is most írtam felvételit és nagyon durva de ugyanennyi pontot írtam és ugyanennyi az átlagom is:D amúgy én is szeretnek jelentkezni a Teleki Blanka szki-ba és nekem ott azt mondtak hogy elég ennyi pont szám hogy bekerüljek csak attól függ hogy melyik szakra szeretnél menni. Melyikre?:)
2016. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) :D köszi a gyors választ

A kereskedelmi-angol nyelvvel, és a közgazdasági angol osztályokat jelöltem meg.

2016. jan. 26. 18:09
 3/9 anonim válasza:
előző vagyok.Én is ezeket szeretném:)nekem azt mondták hogy közgázra a felvételi pontszám és a hozott pont az legyen összesen olyan 90 körül és akkor az már jónak számít a kereskedelmire pedig 80 körül(a németesre kevesebb kell majd) persze sok függ attól hogy hanyadiknak jelölöd meg. Ha megkérdezhetem mi az iskola sorrended?:)
2016. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A sorrendem úgy van mint ahogy a kérdés alatt le írtam az iskolák neveit. A Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskolát ötödik helyre írtam nem tudom hogy így hogy ilyen hátra raktam van e esélyem bejutni ebbe az iskolába.
2016. jan. 28. 15:39
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Az Álmosba nagy az esélyed, szinte biztosan :) (3.-os Álmosos)
2016. febr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2016. febr. 29. 19:53
 7/9 A kérdező kommentje:
A Teleki Blanka BGSZC kereskedelmi osztályába asszem 50 főt vesznek fel, és én vagyok a 42.
2016. márc. 8. 17:39
 8/9 anonim válasza:
és a közgazdasági szakon hanyadik helyen állsz? :)
2016. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ott 113.vagyok.
2016. márc. 13. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!