Hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
Most 9-es vagyok, és bár soha sem tanultam keményen, sőt igazából a szükséges felét tanultam csak mindig de mindig mindenből ötösre állok. Persze, ez a tudásomat nem mutatja az adott tárgyból, csak az évi munkámat, egy-egy dolgozatra való felkészülést. A szüleim szeretnék ha több érettségit is letennék, nyelvvizsgát, legalább 1 felsőfokút, stb. Különtanárra nem futja, ezért kérnék tanácsokat, hogy hogyan kéne elkezdjek tanulni, milyen tempóban, mennyire összefüggően ahhoz hogy például előrehozottat csináljak 11 vagy akár 10-ben nyelvből, 2 középfokú és egy felsőfokút, és akár 7 érettségit letegyek. Az órákon, alapórákon (mivel ennyi felkészítő órát nem tudok felvenni, mert ütköznek) megtudom tanulni mindazt, ami ezekhez szükséges? Persze, azt tudom hogy önállóan a már vett tananyagot áttudom ismételni és gyakorolni otthon is, de erre is kérnék tippeket! Köszönöm előre is a válaszokat!

2016. jan. 27. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi értelme hét érettséginek.

Arra a kettőre tanulj rendesen, amit duplázol. És akkor marad időd a nyelvekre.

2016. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!