Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki, aki klinikai laboratór...

Valaki, aki klinikai laboratóriumi kutató MSC-vel rendelkezik, segítene?

Figyelt kérdés
Sikerült ezzel a végzettséggel könnyen elhelyezkedni? Hogy kell elképzelni egy napi munkáját egy ilyen végzettségű embernek, illetve milyen a fizetése? Még teljesen egyetem előtt állok, Debrecenben néztem ezt (vagyis az ezt megelőző) BSC szakot. A teljes képzésről, tanárokról, tantárgyakról is szívesen meghallgatnék véleményeket, tapasztalatokat, hogy tudjak dönteni. Akár privátban is. Köszönöm szépen!

2016. jan. 29. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy jó (értelmes, érdekes, hasznos) szak, de kutatóként csak úgy tudsz elhelyezkedni, ha PhD-t is szerzel.

Az első munkahelyed éppen az állami doktori ösztöndíj lehet és utána legkönnyebben ott tudsz elhelyezkedni ahol a doktoridat csináltad.

Angolul tudni kell, és törekedni kell arra, hogy minél hamarabb legyenek nemzetközi tudományos publikációid. Ez a kulcsa a dolognak.

2016. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
OLKDA hallgató vagyok Debrecenben. Első évben legfontosabb tárgy az orvosi kémia, fizika és a funkcionális anatómia. A kémia 12 kredites, modulonként ZH-k vannak, ezekkel ki tudod váltani a vizsgát (nekünk 3 volt). Fizika ha jól emlékszem 3 kredit, félév végén jegymegajánlóval itt is ki tudod váltani a vizsgát. Anatómia 4 kredit azt hiszem, 3 bonctermi óránk volt. Ezekre épül a legtöbb tárgy következő évben, akár képalkó akar kutató akarsz lenni. A 3 szak 4. félévben különül el, addig egy képzés van. Nagyon segítőkészek a tanárok is, hallgatók is. Év elején rengeteg HÖK-ös programot szerveztek. Sokat kell tanulni itt is nagyon, de én egyáltalán nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem. Írj nyugodtan ha tudok valamiben segíteni. :)
2016. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!