Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit szólnátok ha angol tanárna...

Mit szólnátok ha angol tanárnak tanulnék és az lennék a jövőben?

Figyelt kérdés
Konkrétabban, a véleményetek érdekelne. Mit gondoltok a(z) (angol)tanárokról? Köszönöm :)

2016. jan. 31. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóhoz sem jutnék.
2016. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért? :D
2016. jan. 31. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton mindegyik angol tanáromat bírtam, az iskolában van 3-4, semmi bajom velük, aki engem tanít, kifejezetten a kedvencem. De itt véleményt mondani, vagy hogy mit szólnánk, ha te az lennél.. Ha alapjáraton normális ember vagy és úgy érzed, jól át tudnád adni az angolt, esetleg meg is szerettetnéd a gyerekekkel, akkor miért ne?:)
2016. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. jan. 31. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha olyan tanár leszel aki nem magoltat, hanem tanít, akkor örülnék. :)

Amúgy nincs túl sok angol tanár már? Egyáltalán nem érdekel a fizika, biológia? Azoknak több értelme van.

2016. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hááát....a fizika matekon alapszik és a matekot nem igazán értem, a fizikát meg pláne...a biológia nem érdekel. Az angolom meg 4,93 és imádom az angolt. Az én iskolámban 1 darab angoltanár van. :D De köszönöm :)
2016. jan. 31. 11:17
 7/12 Shai-Hulud ***** válasza:
50%
What a fuck? :-)
2016. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értékes hozzászólás volt. Thank you :)
2016. jan. 31. 11:18
 9/12 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

Igen, és tulajdonképpen bármilyen kérdésre jó. :-D


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: Sok angol tanár van, de sokan is akarnak angolt tanulni. Sajnos a tényleg jó tanár elég kevés, mert az oktatáshoz nem elég jól tudni angolul, ahhoz némi pedagógiai érzék is kell. Ha benned van ilyen, akkor sok szerencsét hozzá! (Ha viszont nincs, akkor inkább felejtsd el a dolgot.)

2016. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ahhoz, hogy tanár legyél, osztatlan tanárképzésre kell menned, ami két szakos. Tehát az angol mellé választanod kell még valamit. Egyébként ha már tanár, akkor a nyelvtanároknak elég jó dolguk van, mivel általában van kereslet rájuk magántanárként is, és így ki lehet pótolni a fizetést.
2016. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!