Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinust valóban kevesebben...

A Corvinust valóban kevesebben választják hivatástudatból, igazi érdeklődésből?

Figyelt kérdés
..mint inkább a beleképzelt karriervágy és pénz. (''nem tudom mi akarok lenni, de sikeres és gazdag.,)

#BCE #BCE-GTK #Corvinuson
2016. febr. 1. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a második esetre tudnék példát mondani, de biztosan találni az campuson olyat is, aki nem az egyetem neve, hanem az oktatás minősége miatt van ott.
2016. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azért jöttem ide, mert más nem volt :D
2016. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogy hogy nemvolt más? :P
2016. febr. 3. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát... volt egy csomó pontom és ez volt szimpi de nem haltam meg, mert idejöttem. Jó suli meg nem is annyira durva nehéz, bár most félévkor majdnem befostam a vizsgákon, de ha év közbe is tanulsz akkor nem gáz.

Az meg, hogy egyetem az csak arra jó, hogy kapcsolatokat teremts és olyan embereket ismerj meg akik majd tudnak téged jó munkákhoz juttatni vagy a vállalkozásodnak megrendelést adni.

2016. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!