Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek hány pontja lett a...

Shofia kérdése:

Kinek hány pontja lett a központi felvételin? (2016) Mennyi lett az országos átlag?

Figyelt kérdés
Az osztályomban mindenkinek ilyen 30-40 pontja lett. Ez nagyon kevés, vagy ez átlagos idén?

2016. febr. 2. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem volt fent a gimnázium (ahol írtuk) honlapján, így vettem a fáradságot, lefotóztam a lapokat (amikre ki volt írva, hogy ki hány pontot írt) és kiírtam mindenki nevét, pontjait. 253 (azt hiszem) ember írta ott, köztük olyanok, akik 8-3, illetve 16-0 magyar-matekot írtak, de voltak 78-87 illetve 93 pontos (neki max pontos lett a matek), és az ottani átlag 32-21. (Persze nem mindenki akar oda jelentkezni azok közül, akik ott írták.)

Nekem nagyon szar lett, de pont annyi, amennyi az átlag (csak 31-22 elosztással). Mondta a gimnázium igazgatója, hogy az országos eredmények is hasonlóak, viszont az, hogy pontosan milyenek, egyelőre ismeretlen. Az nyugtat meg, hogy vannak osztálytársaim, akik ennél sokkal rosszabbat írtak (összesen 29, 30, stb.), de az elég degradáló, hogy azok, akik nálam sokkal rosszabbak matekból, 2-3 ponttal jobbat írtak (ugyan összességében rosszabbat...), bár hozzátehetem egész nyugodtan, hogy nem volt olyan nehéz az én eredménye(i)met túlszárnyalni. Amikor bementem és amikor kijöttem, kicsit többet vártam magamtól és többre számítottam... Nagyon cukik, hogy azért is levontak pontot, mert 2 betű a soron kívülre került.

2016. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem jó lett, 86pont. Elégedett vagyok. Nálunk is voltak akik matekból 10 alatt teljesítettek.

Ha nem vagy elégedett a javítással reklamálj! Én 4! Pontot nyertem így. Megéri

2016. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem szerintem elég jó lett, 88 pont.
2016. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78 pont.
2016. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sens0r ***** válasza:

Jövőre leszek 9edikes! Én a 2016-os magyart megcsináltam, matekot még nem, de a magyarom 39pont lett, egy kis saját magam javítási kedvezménnyel 40pont :)

Amúgy szerintem rohadt szigorú tanárok 35pontot adnának rá...

2016. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!