Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud olyan munka lehetős...

Valaki tud olyan munka lehetőséget mondani ahol turizmus vendéglátás diplomával el lehet helyezkednik es nem emészti fel az összes szabadidőm, és jut idő a családra is stb?

Figyelt kérdés
Ismerősőm hotelben szálloda igazgató helyettes és egy nyugodt perce sincs, és nem akarok ilyen munkát ami mellett nincs időm semmire.

2016. febr. 4. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. a recepciós vagy utazási irodában ügyintéző-szervező, itt viszont alacsonyabb kereseti lehetőség. A turizmusban a kereset összege nagyban függ attól, hogy mennyi időt vagy áldozni a munkádra. Ritka az ha családra is sok idő jut, meg sok pénz is jön. sajna
2016. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy ezzel a diplomával mindenki vezető pozícióba kerül, ez rengeteg munkával érhető el, és akkor sem mindig. Általában mindenki "lent" kezdi, és megmássza a szamárlétrát. Értelemszerűen egy kinevezést nem muszáj elfogadni, vagy egy meghirdetett magasabb pozícióra nem muszáj jelentkezni. Mindig lesz választásod, még senkire nem erőltettek rá igazgatói széket.
2016. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan tudom hogy aki elvegzi egybol nem szallodaigazgato lesz,hanem olyan munkalehetosegekre gondoltam amit ilyen diplomaval lehet vegezni es mellette normalis eletem lehet.
2016. febr. 5. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!