Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Felvi dokumentumfeltöltéssel...

E-Felvi dokumentumfeltöltéssel kapcsolatban lenne egy kis kérdésem (? )

Figyelt kérdés

1. Ha van egy fsz oklevelem, akkor a feltöltésnél a többletpontot igazoló dokumentumok menüpontnál az oklevelemet kell feltölteni csak, és ha van angol nyelven kiállított példánya, akkor azt is?


2.Egyéb dokumentumok menüpontnál kell egyáltalán valamit feltölteni?

pl a felsőfukú tanulmányok eredménye pontnál a leckekönyvet és az oklevélmellékletet? (mivel az van hozzá)

vagy a felsőfokú oklevélnél kell e valamit feltölteni, vagy az diplomára vonatkozik csak?


3. Ha újra teszek egy érettségit, akkor az arról szóló tanusítványt elég júniusban feltölteni ugye?


(Már rég csináltam ezt az e-felvis dolgot.. :))



2016. febr. 7. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már meglévő diploma alapján szeretnéd a pontokat kiszámoltatni, akkor ahhoz nem kell a leckekönyv, hanem csak a "beszkennelt" diploma képét kell feltölteni.
2016. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi, illetve mikor a felsőfokú képzés kezdetét kérdezik, akkor a tanulói jogviszonyom keletkezésének év/hónapja, vagy az első félévnek (szeptember) hónapja kell?
2016. febr. 7. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azt tudod feltölteni amid van, de amid van aztbtöltsd fel. Ha szerinted több helyre is fel tudsz egy dolgot tölteni, akkor töltsd fel többhelyre. Ebből baj nem lehet. Ha több dologt töltesz fel, mint kellene abból baj nem lehet. Ha tanúsítványt töltesz majd fel, ahhoz most fell kell töltsed az érettségi bizonyítványodat is. A k3pzés kezdete az mindig adott év szeptembere.
2016. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az "alap" dolgokat feltöltöttem, csak ezekkel az fsz papírokkal voltam főként gondban, meg a tanúsítvánnyal picit :)
2016. febr. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!