Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Penzugy es szamvitel vagy...

Penzugy es szamvitel vagy muszaki menedzser? ( psz corvinus, mumen bme)

Figyelt kérdés
Realos beallitottsagu vagyok de az ilyen kemias dolgokat megsem szeretem a torit meg hasonlokat nagyon utalom tehat nem tudok magolni... Valamiert a muszaki menedzserre mindenki azt mondja hogy bufe szak. De megsincs nala rossz atlagkereset. Szoval melyiket ajanljatok es miert? Lehetoleg ne csak ugy hanne olyan valaszoljon aki valamelyiket tanulja

2016. febr. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

a psz jobb választás lenne, könnyebb elhelyezkedni vele, csomó féle mesterképzésre tudsz menni utána

és szerintem gondolkodj el a bme-gtk-n, szerintem jobb ott a psz, mint a corvinuson.

2016. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miert jobb a bmen?
2016. febr. 8. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ez csak az én véleményem, de szerintem az utóbbi néhány évben sokat romlott a corvinus, és a bme-n színvonalasabbak a gazdasági képzések.
2016. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!