Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás előtt állok....

Zsuzs465 kérdése:

Tovább tanulás előtt állok. Milyen az élelmiszermérnöki, orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus, népegészségügyi ellenőr. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Népegészségügyi ellenőr ismerősöm van. Előbb lett munkahelye, mint diplomája, alig várták, hogy menjen (vidék).


Én élelmiszermérnökin végzek nemsokára, de már kinéztem mást, amit még tanulni fogok. Annyira nem lelkesít ez, de van, akinek bejön. Master viszont nem árt hozzá, mert így elég alacsony a bér és nagyon alap csak a képzés. A lényeg feljebb lesz.


Képalkotó diagnosztikán végzett a barátnőm. Van munkahelye, jól is keres, de kb. egész héten melózik. Sok az ügyelet is, nagyon sokat van bent. Én nem választanám ezt, nagyon sok.

2016. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.sokat segítettél :)
2016. febr. 9. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosi laboratóriumi
2016. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!