Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol és melyik masszőr képzést...

Hol és melyik masszőr képzést tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Elsősorban masszőrök, gyógy és sportmasszőrök véleményét és javaslatát szeretném kérni a normális szintű, komoly képzésekkel kapcsolatban. Ár/érték arány is fontos lenne.Köszönöm!

2016. febr. 10. 09:50
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én gyógymasszőr vagyok, és csak lebeszélni tudlak erről a szakmáról!
2016. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is gyógymesszőr vagyok és nem akarlak lebeszélni erről a szakmáról! Nekem bejött és imádom csinálni!:)


Amúgy én a "Masszázsakadémián" végeztem és teljesen elégedett voltam a képzéssel, pedig mi voltunk annak idején az első gyógymasszőr csoportjuk, így még nem minden volt teljesen kiforrva.

Mind elméletben mind gyakorlatban kellő alaposságú képzést kaptunk, melyet azóta is jól tudok hasznosítani.

2016. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1:


Gondolom akkor te egy rossz szakember vagy ezek szerint, de akkor legalább ne reklámozd a tudatlanságod, mert tudod én is orvosi gyógymasszőr-fizioterapeuta vagyok és eléggé sikeres és értékes vagyok ebben a szakmában! :)


Attól, hogy te egy olyan szakmát választottál ami nem is érdekel és rossz szakember vagy attól még mást nem kellene lebeszélni, hülye magyar mentalitás... :)


2:


Örülök, hogy megtaláltad az utadat és hogy ezt a szakmát szívvel lélekkel csinálod, mert csak így lehet gyógyítani és ilyen szakemberek kellenek, mint mi! :)

2016. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 3/3-as szakembertől szeretném kérdezni, hogy ő hol végzett, illetve milyen helyeken volt gyakorlaton?
2016. márc. 26. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Bárhol az országban találsz:


[link]

2016. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!