Élnél a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Ha idehaza is bevezetnék az amerikai rendszert,mi szerint ha aláírsz egy tanulmányi szerződést a sereggel,akkor valamivel könnyebben bekerülsz a felsőoktatásba és a tandíjat a sereg fizeti,viszont a diploma után,a képzési időnek megfelelő időt le kellene szolgálni,akár külföldi misszióban is. Persze ez idő beszámít a nyugdíjba,élő TB-d lenne és kapnál fizut,a katonai rend szerint.

Ha nem szerzed meg a diplomát,akkor meg a NAV behajtja a pénzt rajtad. (Persze kivéve,ha pl.:meghalsz,lebénulsz,...)


BÁRMILYEN egyetem és szak játszana!



2016. febr. 13. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ki van zárva.
2016. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Yoni03 válasza:
Én teljes mértékben benne lennék :D
2016. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele ilyenbe. Egy fiatal embernek nagy felelőtlenség hosszú évekre lekötnie magát. Nem a katonásdinak vagyok ellene, az én időmben még kötelező jellegű volt. Aki akar, menjen katonának, de ak nem akar, azt ne kényszerítsék rá csak azért, hogy cserébe tanulhasson.
2016. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, ezt nem vezetik be, de bevezethetnék azt, hogy aki elvégzett egy egyetemet itthon, az állam pénzén, az ne menjen ki külföldre dolgozni. Azt bevezethetnék, hogy itthon kelljen maradnia minimum 5 évet, vagy 10-et.
2016. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Már bevezették.

2016. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!