Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne a megfelelő továbbtan...

Mi lenne a megfelelő továbbtanulási irány?

Figyelt kérdés
Eddig rengeteg ötletem volt továbbtanulással kapcsolatban, de most már egyszerűen nincs egy se. Gimibe járok, ebben az évben le kell adni a faktokra való jelentkezést, de egyszerűen még egy körülbelüli irányt sem tudok. Inkább humán beállítottságú vagyok, könnyen jegyzek meg definíciókat, de pl. az évszámok már nem mennek olyan jól. Érdekel az irodalom, a biológia, az angol nyelv, talán kicsit a történelem is. A matematika elmegy, a fizika nem igazán foglalkoztat, esetleg a robotika. Földrajzzal kapcsolatban is csak a csillagászat érdekel. Nagyon hamar felkapom a vizet és emiatt pl. a tanári pálya nem igazán lenne jó. Elég introvert (befelé forduló) személy vagyok, nem szeretek nagy tömegben/sok ember között lenni. Mondanám, hogy szeretnék emberekkel foglalkozni, de nem igazán személyesen, inkább csak háttéremberként. Valami tippet szeretnék kérni azzal kapcsolatban, hogy mi lehetne az az irány, amibe el kellene indulnom. Előre is köszönöm!

2016. febr. 15. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A ZSKF képzéseit feltétlenül nézd meg. Nagyon jó végzettséget ad és biztosan talász megfelelőt. Én is ott végeztem mondjuk én az MNB-nél dolgozok
2016. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológián nem gondolkodtál?
2016. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Köszönöm szépen, megnézem.

Második kommentelő: Igen, gondolkodtam rajta. :)

2016. febr. 15. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami gazdasági szak ott ezek nagy rész teljesülnek.
2016. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!