Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a 6. kerulet "legemberi...

Melyik a 6. kerulet "legemberibb" altalanos iskolaja, ahol odafigyelnek a gyerekre es nemcsak minel tobb infot akarnak belegyomoszolni a fejebe es ahova be is lehet kerulni (Derkoba nehez bekerulni)?

Figyelt kérdés
A vorosmarty utcai zero, a Bajza tul talpalos, a Derko elerhetetlen, az Erkel nagyon vegyes......haaaat mitevo legyek?

2016. febr. 16. 15:18
 1/6 anonim válasza:

A Derko miért elérhetetlen? Engem érdekelne, mit hallottál róla, mert mi is épp ezen dilemmázunk.

Egyébként a Bajza elég gyerekbarát sulinak tűnt a nyílt napon. Esetleg a hetedik kerületben a Dobsuli?

2016. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Derkorol azt hallottam, nagyon nehez bekerulni, gyakran csak a tesoknak van hely. Bajzaban, regi tipusu-klasszikus az oktatas, kb. mint 20 evvel ezelott, valamint sok a tanulnivalo,vagyis kozosen kell tanulni a gyerekkel, mert sok ez nehez az anyag.Dob-Kertesz sulirol azt irtak sok a kissebsegi, ami oszinten nem tudom mit takar. Hat meg nincsen konkret elkepzelesem.
2016. febr. 16. 19:42
 3/6 anonim válasza:

A Derko pedig klassz, jókat hallottam róla.

A Bajza épp a modern oktatásáról híres, vagy legalábbis a neten csupa ilyen infót találtam róla.

A Dobsuliban tényleg sok a kisebbségi, láttuk is a nyílt napon, de nagyon aranyosak voltak. Maga a suli pedig zseniális.

2016. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Derko nagyon jo, de nem lehet bejutni egykonnyen.A Bajzaba jarnak ismerosok gyerekei es azt szoktak mondani, hogy regi oktatasi tipus ill. szamokeres, sok hazival es nincsen sima osztaly csak angol, nemet, sport, matek, vagy enek. Tehat valamibol emelt oraszama lesz. Dob sulit nem ismerem, de tetszett a neten a bemutatkozas es a muveszetis beallitottsag.
2016. febr. 18. 07:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ezek vannak?
2016. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fasoron is van még ált.suli
2016. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!