Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Be juthatok ezekbe a gimnázium...

Be juthatok ezekbe a gimnáziumokba?

Figyelt kérdés

kölcsey,deák,xantus,karinthy,szentlászló,madách,leövey,

a felvételim 52 pont?viszont a jegyeim maximalis pontot ertek el.(kitűnő vagyok)(sőt 8 éves kitűnő)

es a szobelin meg nem voltam.



2016. febr. 17. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Karinthy, Szent László, Madách, Kölcsey ki van zárva :( színvonalas iskolák

8 éves kitűnővel és 66 ponttal nem vették fel a barátnőmet a Madáchba/Karinthyba

Xantus/Leőwey mivel szakközépek ezért oda talán van

Deákról nem tudok olyan sokat

2016. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
19%

Igaza van az előzőnek, A Szent László, Karinthy, Kölcsey, Madách sajnos esélytelen,szóbelizni sem hívnak be. A Leöveybe attól függ, hogy melyik tagozatot jelölted meg, de NYEK angolra és sima, 4 éves emelt angolra már szóbelizni sem hívnak be, mert 105 pont volt a behívási ponthatár, de a többi tagozatra lehet esélyed egy jó szóbelivel.

A Xantust nem ismerem annyira, de amennyit tudok róla, az alapján szerintem lehet, hogy behívnak szóbelizni. A Deákról egyáltalán nem tudok semmit.

2016. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A Xantusban megszünt a szakközép, csak gimi rész van. Könnyű bejutni, sokakat felvesznek, viszont benntmaradni nehéz és sokan kiponyognak. Deákot meg a Karanithyt nem ismerem. A Leöveyről azt hallottam rengeteg a drogos, és nem erős suli, meg a WC-ben cigiznek. A többi suli viszont országos szinten elég elől van.
2016. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
39%
Kispesti vagy? Csak mert ezek errefele vannak. Én is kispesti vagyok.
2016. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!