Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik egyetem...

Szerintetek melyik egyetem illene hozzam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 egyetemi szak kozul kell valasszak.

Bme- epito, muszaki menedzser, jarmumermok

Oe- mernokinfo, gepesz


Az eretsegin kozepszinten matek es fizika otossel szamolok es van nyelvizsgam szoval nem a bejutassal lesz a gond. Viszon nem tudom, eltudom-e vegezni ezek kozul barmelyiket is. Mivel ugyan emelt szinten tanultam fizikat es matekot is de azert annyira nem vagyok jo belolle illetve semmi programozast nem tanultam.

Szerintetek ezek kozul melyik egyetemet tudnam lehetoleg bukas nelkul elvegezni?

(Mindegyik szak erdekel es nem tudok valasztani) talan bme epito es oe mernok info vonz legjobban...


Ha tudsz valaszolni kerlek ird le honnan van tapasztalatod. Koszonom elore a segitseged



2016. febr. 25. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A következő x évben mivel szeretnél foglalkozni? Ez alapján dönts...
2016. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagyon határozott, akkor jó lehetőség az építő, onnan nagyon sok irányba el lehet menni. Én a műszaki menedzsert húznám ki - az (lehet csak az én szememben) nem túl hasznos. Kellő szorgalommal azért sok mindent lehet pótolni, még akkor is, ha nem vagy zseni. Szóval nyugodtan vágj bele nehéznek tűnőkbe is, csak aztán küzdj! :)
2016. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!