Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban 10. osztályos vagyok, elég jó átlagom van (4,4 körüli), de sajnos még mindig nem tudom mi legyek, hol tanuljak tovább. Volt már pár elképzelésem, de végül egyiknél sem maradtam meg. Angolul és oroszul tanulok, szeretem a biológiát és a magyart is, fakultációnak is azt választottam. A többi tantárgyból se vagyok olyan rossz, csak nem annyira érdekelnek, nem kötnek le. Ti milyen szakmát ajálnátok nekem? Hol tanuljak tovább?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2016. febr. 25. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeget hagytad ki, mi érdekel?
2016. febr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretek emberekkel dolgozni, sokat gondolkoztam a dietetikus képzésen is, mivel az én életemben is fontos szerepet játszik az egészséges életmód, viszont ehhez nagyon tudni kellene a kémiát, amiból nem vagyok túl jó. Szóval mindenképpen valamiféle tanácsadással szeretnék foglalkozni, hogy tudjak segíteni másoknak. Egyébként szeretek sportolni és nagy örömmel szoktam sütni, főzni itthon. Sok minden érdekel, nem tudom mit lehetne ebből kihozni. :)
2016. febr. 27. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!