Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az egri Szilágyi Erzsébet gimnáziumban tanulok AJTP szakon,egészségügyibe szeretnék menni majd tovább tanulni,úgy érzem hogy túl erős nekem ez az iskola, általánosban mindig 4,8-as átlagom volt vagy 4,5 itt már a 4-et sem tudom elérni,eldöntöttem már hogy gyógytornász szeretnék lenni Németországban vagy Ausztriában,itt betették nekem az angolt első nyelvnek mert csak én voltam egyedül az aki németet tanult általánosba,szeretnék németből nyelvvizsgázni de nem raknak át úgy h német legyen az első nyelvem,hiába kértük,az angolt itt kezdtem tanulni de én egyszerűen nem tudom megérteni...nekem túl nehéz a heti 5 angol és a sátán a tanárom belőle...de a lényeg hogy azon gondolkodom hogy át kéne menni valami egészségügyi iskolába, esetleg változna az ötletem is h mondjuk inkább ápolónő lennék vagy hasonló...nemtudom még de az biztos hogy egészségügyibe akarok menni egyetemre...próbáljam meg folytatni ezt az iskolát vagy keressek másik iskolát?
2016. febr. 26. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!