Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jövőre azaz 2016...

Szerintetek jövőre azaz 2016 iskola kezdetekor fel vesznek e a suliba?

Figyelt kérdés
Most én 9.-es vagyok Barcson az egyik suliban de az a. suli nekem nem tetszik és ezért jövőre iskolát szeretnék váltani szerintetek felvesznek-e mert eddig a Kaposvári Eötvös Loránd szakközépiskolaba és a Kaposvari Széchenyi Kereskedelmi iskolába írtam kérelmet hogy ot szeretnék tanulni. azért írtam mindkettőnek mert nem tudom hogy hol vesznek fel inkább . Van esélyem szerintetek? Köszi a választ :-)
2016. febr. 26. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából egyszintű a két iskola.

Igen, van esélyed, de ezt csakis az iskolák tudják megmondani.

Először hívd fel őket, esetleg kérjetek szülővel (!) időpontot az iskolába, az igazgatóhoz.

Utána, ő megmondja, van-e hely, vagy sem.

Ha nincs hely, akkor így jártál :(

Ha van hely, akkor meg fogják mondani, milyen feltételei vannak az átvételednek. Ez lehetnek a jegyeid, de esetleg egy különbözeti/átvételi vizsga, ha nem tanultad még azokat a szakmai tárgyakat, amiket ott igen.

2016. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem hát remélem bejutok köszi a választ :-)
2016. febr. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!