Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem a Nemzeti Közszol...

Jelentkeztem a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Katasztrófavédelem Műveleti szakirányára. A kollégiumban kell laknom? Hol találok részletes tájékoztatást?

Figyelt kérdés
Ha még nem adtam be az egyetem által kért speciális dokumentumot, ugye megtehetem még? Milyen dokumentumok kellenek ezen kívül? Az alakamasságira kell külön valamilyen igazolás? Hol szerezhetem be ezeket az iratokat/igazolásokat/dokumentumokat? Kötelező a kollégium és az egyenruha viselése? Előre is köszönöm a válaszokat!

#felvételi #Nemzeti Közszolgálati Egyetem #Katasztrófavédelem Kollégium
2016. febr. 26. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is oda jelentkeztem és úgy tudom hogy a kollégium kötelező lesz a nappalisoknak, de csak az eljén. Eltávot meg kimaradást fogsz csak kapni. (Én úgy tudom)

A speciális dokumentumot meg elvileg a februári jelentkezési határidőre kérték nem tudom hogy tudod e utólag csatolni én elküldtem február 15.-ig.

Az alkalmasságira nem kell papír majd kapsz egy levelet amiben megkapod a fizikai alkalmassági időpontját. Ha az sikerül utána mondják a többit.

Viszont be kell szerezned pár orvosi leletet: tüdőszűrés, szemészet, labor stb. ezeket az orvosi alkalmasságira kell majd vinned.

A fizikaira való felkészüléssel hogy állsz?

2016. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken találsz tájékoztatót

"Tájékoztató a pályaalkalmassági vizsgálatokkal kapcsolatos tudnivalókról" Ez a fájl nagy segítség lesz neked ;)

Az előző voltam

2016. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!